signatura nečitelná

45080. Žena se závojem

popis: Patinovaná sádra, výška 39 cm. Značeno nečitelně.

Pozn.: Novodobý odlitek. Mírně poškozeno.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:22:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč