signatura  nečitelná - Žena se závojem

Patinovaná sádra, výška 39 cm. Značeno nečitelně.

Pozn.: Novodobý odlitek. Mírně poškozeno.

signatura nečitelná
45080. Žena se závojem
Dražba ukončena:27.05.2020 19:26:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč