signatura nečitelná

38551. Zima 1944

popis: Olej na plátně. 53x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:04:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč