signatura nečitelná

38551. Zima 1944

popis: Olej na plátně. 53x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:09:50

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč