signatura  nečitelná - Žluté růže

Olej na kartonu, 67x47 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
304343. Žluté růže
Dražba ukončena:07.04.2020 20:21:26
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč