signatura nečitelná - Loďky kotvící u kamenů

Olej na plátně, 60x70 cm, rám, signováno vpravo dole.

signatura nečitelná
761. Loďky kotvící u kamenů
Dražba ukončena:27.11.2013 21:46:16
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč