signatura nečitelná - Pohled na Vesuv

Olej na plátně, 51x76 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Malba restaurována, poškozeno.

signatura nečitelná
6281. Pohled na Vesuv
Dražba ukončena:27.10.2016 21:59:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč