evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Přístav

Olej na kartonu, 35x50 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
2870. Přístav
Dražba ukončena:01.10.2015 19:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč