signatura nečitelná - Rybářské bárky u přístavu

Olej na plátně, 68x97 cm, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
1068. Rybářské bárky u přístavu
Dražba ukončena:26.03.2014 21:36:19
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč