signatura nečitelná - Sedící dívčí akt

Olej na kartonu, 48x40 cm, signováno vpravo dole Vejr ???, rám.

signatura nečitelná
6086. Sedící dívčí akt
Dražba ukončena:27.10.2016 18:40:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč