signatura nečitelná - Slunečnice ve džbánku

Olej na kartonu, 65x49 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

signatura nečitelná
5976. Slunečnice ve džbánku
Dražba ukončena:26.10.2016 21:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč