signatura nečitelná (pravděpodobně maďarský malíř počátku 20. století) - Dáma v rudém

Olej na kartonu, 48x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

signatura nečitelná (pravděpodobně maďarský malíř počátku 20. století)
104028. Dáma v rudém
Dražba ukončena:25.10.2023 21:52:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč