signatura nečitelná - 3 výjevy z japonského života

Dřevoryty, všechny 34x24 cm, signovány nečitelně, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

signatura nečitelná
17223. 3 výjevy z japonského života
Dražba ukončena:28.03.2018 19:51:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč