signatura nečitelná - Akt na poduškách

Olej na plátně, 46x93 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 89. Rámováno.

Nejdelší strana: 104 cm

signatura nečitelná
107855. Akt na poduškách
Dražba ukončena:27.12.2023 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč