signatura nečitelná - Beseda

Olej na plátně, 71x90 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Zezadu neautorský přípis Švabinský.

signatura nečitelná
49296. Beseda
Dražba ukončena:01.10.2020 19:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč