signatura nečitelná - Bez názvu

Kombinovaná technika na plátně, 46x55 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

signatura nečitelná
108489. Bez názvu
Dražba ukončena:01.02.2024 21:23:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč