signatura nečitelná - Cesta mezi poli

Olej na kartonu, 70x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
63967. Cesta mezi poli
Dražba ukončena:22.08.2021 20:59:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč