signatura nečitelná - Cesta zimní alejí

Olej na kartonu, 39x51 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
21629. Cesta zimní alejí
Dražba ukončena:28.06.2018 22:27:06
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 900 Kč