signatura nečitelná

37860. Dětské radovánky

popis: Kresba, 24x51 cm. Signatura vpravo dole nečitelná, datováno 1929. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen