signatura nečitelná

40796. Hradčany

popis: Olej na plátně. 62x79 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:45:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč