signatura nečitelná - Kříž nad potokem

Olej na plátně, 50x42 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
304822. Kříž nad potokem
Dražba ukončena:16.05.2020 20:12:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč