signatura nečitelná - Krk-přístav 1968

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, karton mírně zvlněn.

signatura nečitelná
61682. Krk-přístav 1968
Dražba ukončena:27.06.2021 21:27:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč