signatura nečitelná

12233. Kytice v okně

popis: Olej na plátně, 55x44 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč