signatura nečitelná - Kytice v okně

Olej na plátně, 55x44 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
12233. Kytice v okně
Dražba ukončena:20.09.2017 18:26:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč