signatura nečitelná

12233. Kytice v okně

popis: Olej na plátně, 55x44 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:26:45

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč