signatura nečitelná - Kytice z polních květin

Olej na plátně, 54x86 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
15826. Kytice z polních květin
Dražba ukončena:25.01.2018 22:41:11
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč