signatura nečitelná

48369. Lesní cesta

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 23x29 cm. Signováno vlevo dole Rabas 37. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 20 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 02.08.2020 14:24:08 3037
500 Kč 31.07.2020 16:50:13 6918