signatura nečitelná - Lesní interiér

Olej na plátně, 111x130 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
36644. Lesní interiér
Dražba ukončena:30.10.2019 22:25:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč