signatura nečitelná - Malé přístaviště - ručně řezaný dobový rám

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 38x45 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 59 cm

signatura nečitelná
111431. Malé přístaviště - ručně řezaný dobový rám
Dražba ukončena:28.02.2024 21:47:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč