signatura nečitelná - Mezi horskými štíty

Olej na plátně, 65x90 cm. Signování vpravo dole nečitelné. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
33666. Mezi horskými štíty
Dražba ukončena:26.06.2019 18:35:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč