signatura nečitelná

39799. Mezi stromy

popis: Akvarel. 37x25 cm. Signováno vlevo dole nečitelně, datováno 1937. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám poškozen.Papír mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 29.01.2020 19:50:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen