signatura nečitelná - Mona Lisa

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

signatura nečitelná
106502. Mona Lisa
Dražba ukončena:03.12.2023 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč