signatura nečitelná - Muž s plnovousem

Kresba, 32x20 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z přelomu 18/19 století.

signatura nečitelná
46439. Muž s plnovousem
Dražba ukončena:25.06.2020 19:41:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč