signatura nečitelná

306387. Muž v klobouku

popis: Olej na plátně, 56x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 43. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.10.2020 20:05:49

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč limit (18.10.2020 20:00:49) 5927