signatura nečitelná

64512. Odpočívající dívka

popis: Lept, 45x53 cm. Signováno vpravo dole tužkou nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:51:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 16.09.2021 11:30:25 6680
1 000 Kč 22.08.2021 22:39:56 1610