signatura nečitelná - Pastvina

Kombinovaná technika - kresba. Signováno na paspartě nečitelně, datováno 5.3.1858. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

signatura nečitelná
55880. Pastvina
Dražba ukončena:10.02.2021 21:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč