signatura nečitelná - Pierot

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 47 cm

signatura nečitelná
114048. Pierot
Dražba ukončena:07.04.2024 21:25:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč