signatura nečitelná - Portrét dívky v duchu Gustava Klimta

Nejdelší strana: 73 cm

Kombinovaná technika, 73x52 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Dílo představuje kvalitní malbu v duchu vídeňské secese. Nedokončená draperie v kontrastu s mistrovsky zpracovanou tváří modelky vytvářejí neotřelou kompozici a podněcují otázky, kdo je dívkou, která stála modelem i kdo je autorem tohoto portrétu. Dílo svou kvalitou jistě stojí za pozornost a po určení autorství bezpochyby značně stoupne jeho hodnota.

Stav: Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
82543. Portrét dívky v duchu Gustava Klimta
Dražba ukončena:01.09.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč