signatura nečitelná - Portrét učence

Olej na plátně, 65x50 cm. Signatura vlevo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
34035. Portrét učence
Dražba ukončena:27.06.2019 20:17:26
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 500 Kč