signatura nečitelná - Přístavní městečko

Olej na plátně, 42x62 cm. Signatura vpravo dole nečitelná. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

signatura nečitelná
38093. Přístavní městečko
Dražba ukončena:28.11.2019 19:13:47
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 700 Kč