signatura nečitelná

52012. Rodina

popis: Kresba, 41x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.10.2020 23:09:16

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč