signatura nečitelná - Ruch na náměstí

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
63912. Ruch na náměstí
Dražba ukončena:15.08.2021 21:35:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč