signatura nečitelná - Rybář na řece

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám v minulosti odborně restaurován.

signatura nečitelná
15793. Rybář na řece
Dražba ukončena:25.01.2018 21:23:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč