signatura nečitelná - Rybáři na horské řece

Olej na plátně, 50x39 cm. Signováno dole uprostřed nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: 2. polovina 19. století.

Nejdelší strana: 65 cm

signatura nečitelná
90239. Rybáři na horské řece
Dražba ukončena:19.02.2023 20:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč