signatura nečitelná - Rybářská vesnička

Olej na plátně, 32x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 1881. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
35149. Rybářská vesnička
Dražba ukončena:25.09.2019 20:55:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč