signatura nečitelná - Siesta pod stromem

Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Olej na kartonu, 40x60 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno, pod sklem.

pozn.: Dílo vyzrálého autora namalované v duchu fauvismu zaujme kompozicí, která vytváří zdání, jako by zobrazené postavy na sebe navzájem navazovaly a současně tvořily celek s okolní přírodou. Výrazná barevná paleta dokresluje celkový hluboký dojem, kterým dílo působí. Obraz je vhodně doplněn zvoleným rámem. Po určení autorství nepochybně značně stoupne hodnota díla.

signatura nečitelná
64942. Siesta pod stromem
Dražba ukončena:29.09.2021 21:20:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč