signatura nečitelná - Soubor 2 prací

Kombinovaná technika-kresba, 30.léta 20.století. 2x 30x22 cm. obě signovány vpravo dole nečitelně. Papír nalepen na sololitu.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

signatura nečitelná
44460. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:13.05.2020 20:45:11
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.05.2020 20:40:11 6775