signatura nečitelná

27521. Stavba

popis: Olej na sololitu, 18x40 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:16:45

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč