signatura nečitelná

12228. Tanec

popis: Kresba, 31x21 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč