signatura nečitelná

12228. Tanec

popis: Kresba, 31x21 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč