signatura nečitelná - Tanec

Olej na plátně, 68x48 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Rám poškozen.

signatura nečitelná
19656. Tanec
Dražba ukončena:25.04.2018 20:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč