signatura nečitelná - V horách za úplňku

Olej na plátně, 100x74 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

signatura nečitelná
36602. V horách za úplňku
Dražba ukončena:30.10.2019 22:01:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:11 000 Kč