signatura nečitelná - V kamenolomu

Olej na plátně, 66x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Nejdelší strana: 66 cm

signatura nečitelná
111901. V kamenolomu
Dražba ukončena:11.02.2024 21:50:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč