signatura nečitelná

37864. V zahradě

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 30x39 cm. Signatura vlevo dole nečitelná, datováno 1933. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:18:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč