signatura nečitelná

37864. V zahradě

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 30x39 cm. Signatura vlevo dole nečitelná, datováno 1933. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.11.2019 19:20:47

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč