signatura nečitelná - Večerní chvilka hudby

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 50x62 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
70054. Večerní chvilka hudby
Dražba ukončena:15.12.2021 23:33:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč